Ogłoszenie PS/001

Drukuj

*** TEMAT ZAMKNIĘTY ***

Firma poszukuje dostawcy nowej wersji oprogramowania do tworzenia programów komputerowych obsługujących produkowane przez nas urządzenia.

Oczekiwane cechy:

  • środowisko programistyczne typu RAD (rapid application development),
  • możliwość programowanie w języku Delphi oraz C++ ze szczególnym naciskiem na język Delphi (uzasadniene poniżej),
  • możliwość tworzenia programów dla komputerów pracujących pod kontrolą 32- i 64-bitowej wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 (oraz wcześniejszych), systemu operacyjnego Linux, oraz dla platform mobilnych Android i iOS.
  • prawo do aktualizacji środowiska RAD przez okres nie krótszy niz 3 lata, z możliwością przedłużenia tego prawa na kolejne lata.

Bardzo istotnym elementem niniejszego ogłoszenia jest zapewnienie możliwości programowania w języku Delphi. Od wielu lat programujemy w tym języku (w środowisku RAD Studio firmy Embarcadero) i w międzyczasie wypracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań oraz bibliotek do obsługi urządzeń produkowanych przez naszą firmę. Również nabyliśmy różne biblioteki od firm trzecich. Na obecnym etapie zmiana języka programowania, a co za tym idzie: przeszkolenie programistów, zdobycie przez nich wystarczającego doświadczenia, stworzenie i nabycie koniecznych bibliotek jest ekonomicznie nieuzasadnione. Szczególnie, że konieczne jest zachowanie kompatybilności wstecznej z dotychczasowymi programami do naszych urządzeń, a równoległy rozwój i konserwacja dotychczasowego oprogramowania w jednym języku i tworzenie nowego oprogramowania w innym języku jest zbyt kosztowne i w praktyce nierealne.

Szczegółowsze informacje nt. naszych oczekiwań udzielamy na zapytania e-mailowe lub telefoniczne.

Oferty wraz z pełną specyfikacją produktu oraz ceną proszę przesyłać na adres e-mail podany u góry strony.