Wypożyczanie maszyn

Jeśli nie chcesz kupić maszyny, możesz ją po prostu u nas wypożyczyć !

Najkrótszy okres wypożyczenia to 8 godzin, a najbardziej popularny, to 1 doba. Indywidualnie negocjujemy warunki wypożyczenia, przy okresach dłuższych niż 1 tydzień.      

Szczególnie polecamy profesjonalne:

  • myjki wysokociśnieniowe na zimną i gorącą wodę o wszechstronnym zastosowaniu;
  • odkurzacze 3-turbinowe (silnikowe) z 60l zbiornikiem ze stali kwasoodpornej, przeznaczone do pracy na sucho i mokro, szczególnie polecane do prac sprzątających po wykonanych remontach;
  • maszyny czyszcząco-sprzątające Santoemma, przeznaczone: do usuwania zanieczyszczeń z podłóg twardych i miękkich, do prania ekstrakcyjnego wszelkiego rodzaju wykładzin i dywanów, do czyszczenia tapicerki meblowej i całych wnętrz pojazdów, do czyszczenia pomieszczeń sanitarnych. Wszystkie czynności wykonywane są o wiele dokładniej i skuteczniej niż przy użyciu typowych odkurzaczy ekstrakcyjnych i automatów zmywających. Tapicerka po wykonaniu usługi jest praktycznie sucha. Razem z maszyną dostarczamy bezpłatny film prezentacyjno-instruktażowy na płycie DVD.;
  • automaty zmywające (zmywająco-szorujące), akumulatorowe i przewodowe, samojezdne itp.;
  • szorowarki jednotarczowe i polerki;
  • zamiatarki.

Wraz z wypożyczanymi maszynami możemy dostarczyć profesjonalną i skuteczną, a przede wszystkim odpowiednio dobraną do wykonywanych prac, chemię.

Częste korzystanie z wypożyczania maszyn premiujemy dostarczaniem gratisowych, lub na specjalnych upustach, środków chemicznych.